Stellar Lumens (XLM) Nedir? Stellar İncelemesi ve Teknik Analiz (14 Şubat 2018)


Binance Üyelik: http://bit.ly/2AFODUh (Stellar almak için)
KuCoin Üyelik: http://bit.ly/2CtF5NR
Kredi Kartıyla kolayca Bitcoin Alın: http://bit.ly/2Citemo

Yatırımcı Kulübüm: https://www.kriptoemre.com
Facebook Sayfam: https://www.facebook.com/kriptoemre/
Twitter Sayfam: https://twitter.com/kriptoemre
Telegram Kanalım: https://t.me/kriptoemre

Öncelikle kanalımıza ilk günden gösterdiğiniz ilgiden dolayı çok teşekkürler! Yorumlarda ve Twitter’da bu hafta en çok Stellar Lumens (XLM) analizi için talep oldu, o yüzden hızlıca Verge ile ilgili kapsamlı bir video hazırladım.

14 Dakikalık Videoda bir sonraki Ethereum ya da Ripple olarak tanımlanan Stellar ile ilgili merak ettiğiniz herşeyi bulabilirsiniz. Stellar Lumens Nedir? Ripple’dan teknoloji olarak ne farkları var? Stellar’ın avantajları ve kullanım alanları nedir? Bu hafta XLM fiyatları neden yükseldi? Şu an Stellar (XLM) almak için iyi bir zaman mı? .. gibi onlarca soruyu detaylı bir şekilde cevaplıyorum. Ayrıca ben makro yatırımcı olsam bile Stellar için Teknik Analiz yorumunda da bulundum.

Videoların devamını almak için lütfen bu videoyu beğenin, arkadaşlarınızla paylaşın ve kanala abone olun. Şu an finans ve bankacılık devrimine tanık oluyorsunuz, bu devrimden siz de karlı çıkın.

Bitcoin ve diğer popüler altcoin’lerin fiyatlarını canlı takip etmek için uygulamamızı indirin: http://www.finanscepte.com

Stellar Lumens (XLM) Hakkında Detaylı Bilgi: https://www.stellar.org/

*Bu kanalda yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.*